




Гірський велосипед Crosser Angel 26 (15)
Велосипед Crosser Angel 26
Жіноча модель Angel Crosser 26 дюймів алюмінієва рама!
Це розкішний гірський хардтейл із сучасною рамою розроблений спеціально для дівчат. Маленька рама у поєднанні з великими колесами дозволить відчути всі переваги 26 колес навіть людям невисокого зросту від 145 см і підліткам.
Амортизаційна вилка, яка знизить навантаження на руки і допоможе краще контролювати управління на ділянках з поганою дорогою, а блокування ходу одним легким натисканням важеля зробить вилку жорсткою, що буде дуже доречним на прямих ділянках і ділянках з хорошою дорогою, дозволивши зменшити витрату енергії на роботу. .
Рама: Алюмінієва, розмір 15" (на зріст від 145 - 160 см)
Вага велосипеда: 14 кг
Шифтери: Shimano
Задня перекидка: Shimano Tourney
Переднє перекидання: Shimano Tourney TZ
Кермо: Алюмінієвий
Покришки: COMPASS
Гальмо: Дискове механічне REPUTE, ротори переднє та заднє 160мм
Варіанти забарвлень: чорно-рожевий, біло-рожевий, фіолетовий
Велосипед відправляється в напівзібраному вигляді (зняті: переднє колесо, кермо, сідло, педалі)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 14 кг |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Зріст велосипедиста | 140-155 |
| Колір | Чорний |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 90 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Розмір рами | 15" |
| Рік випуску | 2023 |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 70 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Крила | Ні |
| Кількість зірок | 3 |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Педали | Платформні |
| Підніжка | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання підйому керма | Ні |
| Тип профілю | Двостінний |
| Angel 26 | |
| Angel 26 | Чорний |
- Ціна: 8 177 ₴





