




Найнер велосипед Crosser Solo 29 (19) 1*12S гідравліка LTWoo+Shimano
Велосипед Сrosser Solo 29"
Crosser Solo має міцну безшовну алюмінієву раму, на яку встановлена амортизаційна пневматична вилка з локаутом. Велосипед підійде як для їзди по місту так і легкого бездоріжжя, для freeride їзди. Зручне перемикання передач забезпечить касетна трансмісія на 12 швидкостей. За гальмування відповідають надійні гідравлічні гальма Shimano MT200.
Виделка встановлена повітряна (пневматична), яка славиться своєю легкістю та максимальним поглинанням вібрацій, що значно знижує навантаження з рук і плечей під час їзди. Жорсткість регулюється підкачуванням повітря. Гарна робота вилки за адекватні гроші.
Навісне обладнання від фірми LTWOO за якістю не чим не поступається Shimano. Якісні компоненти з чітким перемиканням та високою зносостійкістю.
Це відмінний вибір для любителів активної їзди бездоріжжям.
Crosser Solo має міцну безшовну алюмінієву раму, на яку встановлена амортизаційна пневматична вилка з локаутом. Велосипед підійде як для їзди по місту так і легкого бездоріжжя, для freeride їзди. Зручне перемикання передач забезпечить касетна трансмісія на 12 швидкостей. За гальмування відповідають надійні гідравлічні гальма Shimano MT200.
Виделка встановлена повітряна (пневматична), яка славиться своєю легкістю та максимальним поглинанням вібрацій, що значно знижує навантаження з рук і плечей під час їзди. Жорсткість регулюється підкачуванням повітря. Гарна робота вилки за адекватні гроші.
Навісне обладнання від фірми LTWOO за якістю не чим не поступається Shimano. Якісні компоненти з чітким перемиканням та високою зносостійкістю.
Це відмінний вибір для любителів активної їзди бездоріжжям.
|
Колір наявний: сіро-синій, сіро-червоний, сіро-м'ятний, сіро-червоний
Велосипед продається у напів-зібранному вигляді (зняті: переднє колесо, кермо, сідло, педалі)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Зріст велосипедиста | 175-190 |
| Конструкція вилки | Повітряна |
| Кількість швидкостей | 12 |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Розмір рами | 19,5-21" |
| Рік випуску | 2022 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Захист ланцюга | Ні |
| Кермо | З підйомом |
| Крила | Ні |
| Кількість зірок | 1 |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Регулювання підйому керма | Ні |
| Тип профілю | Двостінний |
| Solo 29 | |
| Solo 29 | сіро-синій |
- Ціна: 16 465 ₴





