СТОК










Рубашка з довгим рукавом Much More (як М)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фірмована сорочка Much More
(ЄвроСТОК)
- Класичний крона
- Тканина: 100% Cotton
Розмір: S (більше виглядає як M)
між пахвами 52 см
Довжина 77 см, плечі 49см
Довжина рукава від плеча 67см, від пахви 52см
Колір: сиреніво-сірий
Одяг СТОКовий. Стан як НОВИЙ (зрізана етикетка)
Перед використанням рекомендується прання!
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Сорочка |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Застібається на гудзики |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З одним гудзиком |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Довжина від горловини до низу вироба | 77 см |
| Довжина рукава вироба | 67 см |
| Ширина виробу | 52 см |
| Ширина плечей | 49 см |
| Стан | Вживані |
| Основні атрибути | |
| Стать | Чоловічий |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 52 |
| Сілует | Прямий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | бузково-сірий |
| Вікова група | Для дорослих |
| Візерунки і принти | лого |
- Ціна: 200 ₴





