




Найнер велосипед ABLE 29 (1х8) L 2026
Велосипед ABLE 29
Американський сток
Унікальний велосипед із правильною геометрією рами (скопійованою з передових велосипедів), щоб була максимальна керованість і маневровість.
Надійна трансмісія Microshift Acolyte — це бюджетна, але надійна лінійка компонентів для гірських і міських велосипедів від тайванської компанії Microshift, відома своєю простотою, довговічністю та фокусом на системі 1x (з однією передньою зіркою), пропонуючи 8 діапазонів. Shimano, особливо для новачків і шанувальників, які цінують надійність і не ганяють за максимальною кількістю швидкостей.
Характеристики:
Рама: алюмінієва, розмір L (на зріст 175-185)
Система швидкостей: 1x8 - 8 швидкостей (спереду 1 зірка, ззаду 8 зірок)
Трансмісія: Microshift Acolyte із системою Shadow Plus
Касета: 8S 11-46
Передня зірка: сталева Narrow Wide
Вилка: SR Suntuor XCM30 з локаутом, відскок м'який приємний
Гальма: Механічні JAK
Ротор: передній 160 мм, задній 160 мм.
Втулки: алюмінієві JOYTECH на кульках
Манетка на кермі: Microshift Acolyte 8S
Покришки: KENDA 29х2.2
Шатуни: під квадрат
Каретка: на промпідшипниках
Підсидень: Алюмінієвий
Винос керма: Алюмінієвий
Кермо: Алюмінієвий
Кольори: сірий чорний
Велосипед продається в напівскладеному вигляді (зняті: переднє колесо, кермо, сідло, педали)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABLE |
| Стать | Чоловіча |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | США |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 19" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Сірий |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 120 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
| Рік випуску | 2026 |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | переднє перемикання швидкостей |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Крила | Ні |
| Багажник | Ні |
| Регулювання підйому керма | Ні |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кількість зірок | 1 |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Підніжка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
- Ціна: Ціну уточнюйте





