




Велосипед Crosser Girl 26" (13) XC-100 чорно-рожевий
Велосипед Crosser Girl 26" XC-100
Crosser Girl 26 - жіночій велосипед із стильним ергономічним дизайном на зрост від 145 см.
Рама велосипеда виготовлена з алюмінієвого сплаву за технологією гідроформінгу, що забезпечує надійність та чудовий зовнішній вигляд.
Модель обладнана дисковими гальмами і перемикачами швидкостей Shimano на 21 швидкість.
Швидкості перемикаються за допомогою натискання клавіші на перемикачі, встановленому на ручці керма.
Сідло велосипеда регулюється по висоті, що дозволяє оптимально підігнати розмір транспорту зростання велосипедистки.
Амортизована передня вилка пом'якшить катання на велосипеді за нерівностями, купинами, ямками та лісовими стежками.
На колесах велосипеда встановлені посилені металеві спиці та подвійний обід, що запобігає деформації коліс на вибоїстих стежках. Прогумовані ручки і платформні педалі запобіжать зісковзування під час руху.
- Рама: Алюмінія, розмір 13 (на зріст 150-160 см)
- Вага велосипеда: 15 кг
- Система швидкостей 3*7: 21 швидкостей
- Моноблоки: Shimano Altus
- Задня перекидка: Shimano Tourney
- Передня перекидка: Shimano Tourney TZ
- Руль: Алюмінієвий
- Покришки: Compass
- Гальма: Дисковий механічний, ротори передній і задній 160 мм
кольори: чорно-рожевий, чорно-бірюзовий, біло-рожевий, сіро-рожевий
Велосипед продається у напівскупному вигляді (зняті: переднє колесо, кермо, сідло, педалі)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 15 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Зріст велосипедиста | 140-155 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 90 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Розмір рами | 13" |
| Рік випуску | 2023 |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 70 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Крила | Ні |
| Кількість зірок | 3 |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Підніжка | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання підйому керма | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорно-рожевий |
- Ціна: 8 619 ₴



