




Гірський велосипед Crosser Angel 24 (13)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Crosser Angel 24
Підросткова модель ANGEL Crosser 24 дюймова алюмінієва рама тільки приїхала на наш ринок. Новинка 2023 року!
Це розкішний горний хардтейл із сучасною рамою, розроблений спеціально для дівчаток 9-10 років.
Маленька занижена рама і вдале рішення геометриі дозволять з комфортом використовувати дану модель зростанням від 130 см.
Амортизаційна вилка, яка знизить навантаження на руки і допоможе краще контролювати управління на ділянках з поганою дорогою.
|
Варіанти кольорів: фіолетовий, біло-рожевий
Велосипед продається в підлозі-розібраному вигляді (зняті: переднє колесо, кермо, сідло, педалі)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Вага | 14 кг |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Зріст велосипедиста | 135-150 |
| Колір | Фіолетовий |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 90 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Розмір рами | 13" |
| Рік випуску | 2023 |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 70 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Крила | Ні |
| Кількість зірок | 3 |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Підніжка | Так |
| Регульований винос керма | Ні |
| Тип профілю | Двостінний |
- Ціна: 8 010 ₴


