




Підлітковий Велосипед Crosser Girl 24" (13) XC-100
Велосипед Crosser Girl 24" XC-100 alloy
Crosser Girl 24 ― підлітковий велосипед із стильним ергономічним дизайном для дівчаток зростом від 125 см.
Рама велосипеда виготовлена з алюмінієвого сплаву за технологією гідроформінгу, що забезпечує надійність та чудовий зовнішній вигляд.
Модель обладнана дисковими гальмами і перемикачами швидкостей Shimano на 21 швидкість.
Швидкості перемикаються за допомогою натискання клавіші на перемикачі, встановленому на ручці керма.
Сідло велосипеда регулюється по висоті, що дозволяє оптимально підігнати розмір транспорту зростання велосипедистки.
Амортизована передня вилка пом'якшить катання на велосипеді за нерівностями, купинами, ямками та лісовими стежками.
На колесах велосипеда встановлені посилені металеві спиці та подвійний обід, що запобігає деформації коліс на вибоїстих стежках. Прогумовані ручки і платформні педалі запобіжать зісковзування під час руху.
- Рама: Алюмінія, розмір 13 (на зріст 130-150 см)
- Вага велосипеда: 15,5 кг
- Шифтери: Shimano
- Задня перекидка: Shimano Tourney
- Передня перекидка: Shimano Tourney TZ
- Руль: Алюмінієвий
- Покришки: KENDA
- Гальма: Дисковий механічний, ротори передній і задній 160 мм
колір: черно-бірюзовий
Велосипед продається у напівскупному вигляді (зняті: переднє колесо, кермо, сідло, педалі)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 15 кг |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Зріст велосипедиста | 135-150 |
| Колір | Чорний |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 90 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Розмір рами | 13" |
| Рік випуску | 2023 |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 70 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Захист ланцюга | Так |
| Крила | Ні |
| Кількість зірок | 3 |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання підйому керма | Ні |
- Ціна: 8 678 ₴

