СТОК










Фірмова стильна сорочка ZA MAN (M)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фірмова стильна сорочка ZARA
(ЄвроСТОК)
- Традиційний стиль
- Сучасний дизайн з використанням різних кольорів
- кишеня на грудях
Стан: 100% Cotton
Розмір: M
- ширина між пахвами 52 см
- Довжина рукава від плеча 65 см, від пахви 54 см, від шиї 80 см
- довжина сорочки 69 см, ширина плечі 46 см
Колір: у клітині + Темний верх
Одяг СТОК. Стан відмінний
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Сорочка |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Застібається на гудзики |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З одним гудзиком |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина від горловини до низу вироба | 69 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 52 см |
| Ширина плечей | 46 см |
| Стан | Вживані |
- Ціна: 200 ₴
